Postovani, pre par meseci sam bila da vadim sekret i bila mi je vi grupa dali su mi kanesten3 vag. , nakon toga kada sam otisla na kontrolu bila mi je zaokruzena i iii i vi i primedba: masa stafilokoka i leukocita. Tada su mi dali neo-penotran forte. Sada sam ponovo bila i opet vi i iii grupa bez primedbe, i opet neo-penotran forte. . Dokle viseee!? A nikako nemam odnose. . Od kada sam otkrila problem. . Sta mislite o tome da pokusam sa mamicor-complex vaginaletama kazu da one pomazu. ? Hvala

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) kao zariste.