Postovani, imam 20 godina i juce sam imala prvi seksualni odnos sa svojim deckom. Naime, nakon sirenja malih stidnih usana, na ulazu u vaginu sam pre odnosa imala nesto belicasto i sluzavo (poput loptice) , sto je otezavalo prodiranje prstom (isprva sam mislila da je to himen ali mi je neobicno da stoji tako - malo unutra, a i ne deluje mi tanko i opnasto kako opisuju himen) . Prva dva odnosa su mi bila umereno bolna i peckajuca na pocetku penetracije, nije bilo krvi, a nakon njih sam i dalje imala to belicasto sto je otezavalo ulazak (pomislila sam i da su to jednostavno skupljeni zidovi vagine, ali nemam ideju kako bi trebalo da izgledaju) . To me inace ne boli i nemam nikakvih poteskoca, ali ne znam sta je to i da li je to normalna stvar? Takodje, je l' moguce da je to himen zapravo i da jos nije probijen? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Prvo se isperite rastvorom kaljum hipermanganom (roza boja) iz spolja i iz unutra, ako ne nestane sta ste opisali javite se kod ginekologa da vas pregleda.