Postovani, da li biste mogli dami kazete koje cajeve i koje namirnice smanjuju dejstvo pilule? I da li cigare smanjuju njeno dejstvo. . . Molim vas da mi napisete jer zaista koliko god se trudila ne mogu da nadjem na internetu. Hvala. Srdacan pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ne bi trebalo da bilo koju prirodnu namernicu da smanjuju dejstva pilule, cigarete nisu zdrave za organizam u opste, ali nemaju veze sa pilulama.