Pozz sa deckom sam imala nezasticeni odnos i u mene je i ja sam odmah nakon odnosa mokrila i izbacila vecinu onoga sto je bilo u meni menstruaciju trebam dobiti za 3 dana a ja vec 7 dana ucestalo mokrim po 2-3 kapljice i skroz je bijela mokraca imam povecan isjcedak koji je nekada zuckast nekada bijel i ima miris po ribi a prije 2 m sam imala abortus da li je u pitanju trudnoca unaprijed hvala

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ovi simptomi nisu znak za trudnocu, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .