Postovani, pijem yasmin tablete vec sest meseci od novembra 2012. Godine zbog ciste na desnom jajniku. Juce 24. 4. Sam popila tabletu koja je trebalo biti poslednja u kutiji medjutim vidim da je ostala jos jedna tj da sam jednu preskocila da popijem a ne znam kada je to moglo da se desi, cak ne znam ni koja je nedelja bila u pitanju. Nezasticen odnos desio se desetog dana (13. 4) ciklusa (21dan) pa me zanima da li postoji mogucnost trudnoce i da li cu dobiti menstruaciju u ovih uobicajenih sedam dana pauze, da li moze da kasni. . . Tu preostalu pilulu nisam danas popila, cekam sad da dobijem menstruaciju pa da nastavim osmi dan da pijem novu kutiju jasmina. Pozdrav

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Poštovana,
      sta je tu je sada, kad vam to se desi, popite tu tableta u roku od 12 h od prethodne, verovatno bice sve uredu. Jer 1 tableta retko kad moze da dovodi do nezeljne trudnoce. Takodje tesko doci do trudnoce posle 20 dan ciklusa.