Postovani, od novembra 2012. Pijem tablete yasmine zbog ciste na desnom jajniku (znaci vec 6 meseci ih pijem redovno) juce sam trbala da popijem zadnju u kutiji medjutim vidim da imam jednu viska sto znaci da sam jednu u posednjih 21 dan propustila ali ne znam kad, cak ne znam ni koja je nedelja mogla da bude. U medjuvremenu imala sam nezasticen odnos 10. Dana ciklusa i zanima me da li postoji mogucnost trudnoce, da li cu dobiti menstruaciju u nrednih sedam dana (da naglassim da tu jedni koja je preostala nisam danas popila) znaci poslednju sam popila 24. 4. (juce) sa jednom viska. Za vikend i u pon. Sam imala i braon iscedak koji je stao. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Sta je tu je sada, kad vam to se desi, popite tu tableta u roku od 12 h od prethodne, verovatno bice sve uredu. Jer 1 tableta retko kad moze da dovodi do nezeljne trudnoce.