Pijem pilule za kontracepciju jannine vec sest meseci, i svaki mesec mi se desi krvarenje u ysred meseca, jedan mesec mi je u toku pauze preskocio menstrualni ciklus, a pored toga sam dobila i celulit. Da li mislite da bi mozda trebalo da promenim pilule za kontracepciju. Moj ginekolog i dalje insistira na njima, iako misli da se to desava jer su slabe za moj organizam, bojim se da nedodje do nekih komplikacija usled koriscenja tih pilula. Kada bi ih menjala koje pilule vi preporucujete. Hvala danka

    Odgovoreno: 27. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ne mogu vam preporuciti bilo koju drugo pilule za kontracepciju bez pregleda, u svakom slucaju te pilule verovatno vam ne odgovaraju, zamolite vas ginekolog da vas ponovo pregleda i eventualno da vam promeni terapiju.