Poštovani, nakon poroda sam imala komplikacije zbog kojih sam čišćena 3 puta, imala sam visoku temperaturu i cijelo vrijeme sam bila pod antibioticima. Sada ja i muž pokušavamo 9 mjeseci zatrudniti ali ne ide, doktor mi predlaže da uradimo jedan mjesec folikulometriju a ako ne dođe do trudnoće da radimo laparoskopiju i histeroktomiju? Inače uzv pregled maternice uredan, jajnici isto uredni, šta vi mislite?

    Odgovoreno: 25. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.