Postovani, imam displaziju na desnoj dojci. Imam dete od 3 god. Koje sam dojila, mada na levoj vise. Predstavlja mi problem bol koji osecam nedelju dana pre nego da dobijem. Da li je displazija predznak tumora ili ciste? Moze li se ona necim ublaziti ili sanirati?

    Odgovoreno: 25. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled da bi ste proverili da li imate cisticne janike.