Postovani, nasla sam vas clanak o ponovljenim spontanim pobacajima. Nazalost spadam u taj mali postotak zena koje su kroz to prosle. Nakon jedne uspjele trudnoce, imala sam tri zastupna spontana. Razlog nismo nasli, jos nisam radila analize. . Ali iskreno se nadam da cu uskoro dobiti mogucnost da ispitamo evt razloge. Sve tri trudnoce koje sam izgubila su vodjene kao normalne, ali sa skroz razlicitim zavrsetkom. Prvi otisao u ranoj trudnoci, tek sto sam saznala da sam trudna. . Drugi bio ma u 8 nedelji sa kiretrazom u 11, a treci u 13 nedelji nakon malog krvarenja i kontrakcija, doslo je do prsnuca vodenjaka i do "poroda". Dan prije na pregledu su rekli da je beba u najboljem redu, da je krvarenje u trudnici normalno i da su bolovi na psihickoj bazi. Primala sam progesteron prvih 12 nedelja u zadnjoj trudnoci. Zivim u inostranstvu. . Ali bih voljela popricati sa nasim strucnjakom i pokusati odraditi neke analize. Da li mozete preporuciti nekog dr ili kliniku u beogradu koja se bavi ovim slucajevima? Zahvaljujem unaprijed.

    Odgovoreno: 24. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javite ili dodjete na konsultacije koji su besplatne.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr. Rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com