Odgovorili ste mi da i pored loseg hormonskog statusa mogu da razmisljam o vto. Mozete li da prokomentarisete zasto mi 4 klinike iz praga iskljucivo predlazu oplodnju sa donatorskim jajnim celijama, sto sam ja vrlo tesko primila. Odnosno nisam zainteresovana za to.

    Odgovoreno: 24. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam zato su vam predlozili oplodnju sa donatorskim jajnim celijama, jer svaki hormonski poremecaj treba pokusati da se koriguje i uvek postoji nacin, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin za pocetak samo 14 dan ciklusa) i oporedite rezultate sa refentnim vredonstima za svaki period.