Moje postovanje ja imam 26 godina, a decka imam od svoje 18 godine prvih nekoliko godina imali smo zasticene odnose, a sad vec duzi period sigurno jedno pet godina imamo ne zasticen odnos, on nikada nije ejakulirao u mene i uvek smo vodili racuna i ja nikada nisam ostala trudna pa me sada to brine jer poznajem devojke koje su ostale trudne od tecnosti koja izlazi pre sperme da li mi imamo neki problem da li ja uopste mogu ostati trudna su pitanja koja me jako muce posto bi sada uskoro voleli da dobijemo bebu unapred hvala

    Odgovoreno: 23. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako zelite da proverite vasa stanja onda proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vas partner da uradi spermogram sa spermokulturom.