Imam peckanje pri mokrenju i seksualni odnos je bolan to traje vec 5 dana neuzimam nista od terapije. Volela bih da znam sta mi je. Uz to mi je i sekret malo povecan. A drugi problem mi je da pri odnosu vec duze vreme moj polni organ nema vlaznost nego je suv i zapinje. Hvala na savetu.

    Odgovoreno: 23. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upale grlica materice (cervicitis) .