Postovani, da li je cervicitis carcinom? Ja svuda trazim po internetu sta znaci par sitnih sc negativnih polja, ali nigde nema, sve pise jod negativno polje? Da li je to razlicito jod i sc? I ne razumem od cega se dobija cervicitis, ja 5 godina imam samo jednog partnera? Hvala

    Odgovoreno: 22. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Cervicitis je upala kanala grlica materice koji moze da nastaje kao svaka upala, ali nazalost neobraca se dovoljno paznje na ovaj vid upale.
      procitajte nas clanak o cervicitisu na sajtu.