Postovani, imam stabilnu vezu i do sad sam imala samo jednog partnera. Sinoc sam imala odnos, posle 2 meseca. Jutros kada sam se probudila videla sam da sam prokrvarila, nalik na pocetak menstruacije. Inace, poslednju menstruaciju sam imala 6. 04. 2013. Koristim pilule za kontracepciju yaz vec 3 godine. Do sad nisam imala nikakvih ginekoloskih problema. Poslednji put kada sam radila papa test, bila sam ii grupa. Da li to krvarenje moze da bude od pilula i duzeg vremena bez odnosa, posto sam citala da postoji i ta mogucnost ili nesto opasnije? Molim vas da mi odgovorite, jako sam se uplasila. Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Moze da bude od oralne kontracepcije ali ako imate pojacan sekret onda postoji mogucnost da bude od neke promene na grlicu materice. Zato vam savetujem da uradite koposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.