Postovani, pre 2, 5 godine ginekolog mi je prepisao pilule, zbog bolnih menstruacija. I jako su mi pomogle. Medjuti, ve godinu dana, kada zavrsim sa jednom kutijom ja odmah kupujem drugu i nastavljam da pijem jos par njih kako bih pomerila menstruaciju, ili imam neki ispit, ili negde putujem, i onda mi je lakse da to pomerim. Zanima me da li to moze lose da utice na moje zdravlje i da li ostavlja neke posledice. . . . ? Hvala. . .

    Odgovoreno: 20. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #115230

    • Dr Rami Aburas 22. 04. 2013.

      Oralna kontracepcija se uzimaju od prvog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobije menstruacija, zatim od sledeceg ciklusa se uzima od petog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobija menstruacija, i tako se nastavlja, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.

    • Sta mi predlazete da uradim. . . ? Da li treba da se obratim lekaru zbog toga. . . . ? Hvala. .