Postovani, vec 5 meseci imam problem sa upalom besike nakon odnos, koju dobijem u 99% slucajeva. . . U vaginalnom brisu nadjen mi je prvo enterokok fekalis malo, pa sam pila ampicilin po antibiogramu i kada sam opet radila analize nadjen je opet enterokok i eserihija koli u masi, opet sampila terapiju po antibiogramu i cim sam zavrsila, eto je upala opet: -/ pila sam i naturoplex, uvin caj, pancicev caj protiv bakterija, brusnicu, palisept i dzabe. . Date su mi i vaginalete neo penotran forte i to sam koristila, da napomenem papanikolau je ok, sekret ii grupa, a vs iii. . Stvarno je nepodnosljivo, jedino resenje koje vidim je apstinencija: -/

    Odgovoreno: 19. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) kao zarista. .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com