Postovani, pre mesec dana sam pocela sa logest ab pilulama, sve je bilo u redu, sad sam u pazui od 7 dana i dobila sam, ali toliko malo da mi ukupna krv za tri dana moze da stane na dnevni ulozak da li je to normalno? Jako se brinem. . . Takodje osecam ogromnu nadutost stomak mi je izuzetno natecen i tvrd vec 5 6 dana a idem u wc normalno. . . Hvala unapred

    Odgovoreno: 19. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Oralna kontracepcija se uzimaju od prvog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobije menstruacija, zatim od sledeceg ciklusa se uzima od petog dana ciklusa po jednu tabletu dnevno, pa se ceka da se dobija menstruacija, i tako se nastavlja, javite se vasem ginekologu da vas pregleda.