Postovani, pre 3 godine sam imala spontani i od tada ne ostajem u drugom stanju, radili smo sledece analize: koposkopija-nalaz uredan, papa test-uredan, vaginalni bris-uredan, cervikalni bris-uredan, chlamydia-negativna, mycoplasma-negativna, ureaplasma-negativna, stitna zlezda-nalaz uredan, hsg- nalaz uredan, spermogram-nalaz uredan, interesuje me dal bi trebalo jos nesto od nalaza odraditi. Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prlactin samo 14 dan ciklusa) .