2006. Godine mi je uradjena histeriktomija i po izveštaju patologa nije bilo potrebe za daljim lečenjem. Povremeno sam imala probleme sa mokraćnom bešikom ali pre par dana sam odjednom dobila obilnu sekreciju čini mi se sa oskudnom sukrvicom koja je primetna na rubu dnevnog uloška. Da li je moguće da se sekrecija javi i ako je sve odstranjeno i posebno me brine sukrvica? Unapred se zahvaljujem na odgovoru

    Odgovoreno: 18. 04. 2013.
    • Poštovana,

      ne bi trebalo da bude sukrvica i sekrecija iz vagine, jer kod histerectomia se vadi i grlic materice, verovatno to je iz mokracnih puteva, javite se ginekologu za svaki slucaj zatim urologu.