Postovani doktore, imam jedno pitanje vezano za belara kontracepcijske pilule, dobila sam ih zbog regulacije ciklusa. Zanima me je li istina da zene ne bi smjele pusiti i kakvo je vase misljenje o tim tabletama? Hvala

    Odgovoreno: 17. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Oralne kontracepcije nemaju veze sa pusenje, to sto je pusenje nije zdravo to je nesto drugo: ) , inace belara kontracepcijske pilule koliko znam nisu registrovane kod nas.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #115142

    • Dr Rami Aburas 25. 04. 2013.

      Ginekolog moze preko uz pregled materici da vidi sigurnu trudnocu ako je stara preko 32- 35 dana.

    • Jos jedno pitanje imam. Moze li ginekolog odmah preko ultrazvuka jajnika vidjeti trudnocu? Puno hvala