Postovani prije 15-tak dana imala sam svrab vagine pa sam koristila kansen kremu i vaginalete. Malo poslije mi je bilo bolje, ali mi sad kasni mjesecnica koja je uvijek redovna. Radila sam test trudnoce i bio je negativan. Znam da bi morala ginekologu, ali sam vec bila u martu mjesecu i uradila godisnju kontrolu papa nalaza i kolposkopije i sve je bilo uredu. Imam 38 god. Trebam vas savijet. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 15. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Svrab i peckanje nemaju veze sa trudnocom, savetujem vam da ponovite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, i da proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .