Htela bih da pitam nesto u vezi kontraceptivnih pilula. Pocela sam da uzimam logest (od pre 4 dana) , pa me zanima posle koliko dana sam zasticena od trudnoce? I drugo pitanje, uzimam ih oko 16h, ali mi se desilo da zaboravim, pa uzmem par sati kasnije, oko 22. Ima li uticaja na zastitu? Pozdrav!

    Odgovoreno: 15. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste poceli od prvog dana ciklusa onda ste zasticeni odmah 99% , ako ste poceli od petog dana, onda manje ste zasticeni, ali od sledeci ciklus ste zasticeni 99% , ako zaboravite da uzmeti pilule, pokusajte da ih umeti u razmaku do 10-12 sati zakasnjenja.