Postovani, mene zanima koliko dugo se moze cekati tj. Biti razmak između ciklusa najduži koji se tolerira prije nego sto se obratim lijecniku, posto imam problema da mi 1-2 godišnje izostane ovulacija, samim time i menstruacija, dešava mi se od 25godine života nemam policisticne jajnike, hormonski status po mom liječniku nit amo nit tamo, on kaže uredno zadovoljavajuć, inače trebala sam dobiti menstruaciju 11. 04. Kasni mi 3 dana a zadnjih 7 mj. Mi je dolazila svakih 28 dana na minutu točno, a u vrijeme ovulacija je svaki mjesec bilo sa sluzi i malo sukrvice za koju moj liječnik kaže: " da je kod nekih žena tako. . . Dok je ciklus uredan sve je u redu"jedan porod prije 4 godine, znaci mene zanima koliko dugo da cekam menstruaciju pa da se obratim liječniku po npr, proveru. . . . Molim odgovor čim prije, unaprijed zahvalna

    Odgovoreno: 14. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako vec duze vreme imate ovaj problem, mozete odmah proveriti hormonsko status, za pocetak (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .