Imam ozbiljan problem. Nemam nikakav osecaj u vagini. Klitorisni orgazam dozivim ali vaginalni ne jer ni nemam nikakav osecaj u vagini. Da li to moze da bude posledica neke infekcije mozda ili sam def. Frigidna? Ako moze biti od neke infekcije, zamolila bih vas da mi napisete koje testove da uradim. . . Unapred hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 14. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako imate cesto pojacan sekret, uradite kolposkopski predled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, u protvnom samo je u pitanje navika,.