Postovani, posto imam neredovne cikluse i problem sa hormonima po preporuci ginekologa pila sam celu kutiju primolut nora. Takodje imam odnose bez zastite. Prekjuce sam zavrsila sa poslednjom tabletom. Od juce mi je povisena temperatura i krece se od 37 do 37, 5 i osecam bol u jajnicima vise u levom. Pre nego sto sam pocela sa primolut norom uradila sam test i bio je naegativan. Zanima me da li postoji mogucnost trudnoce i da li ponovo da radim test kao i kako primolut nor moze da utice ako trudnoca postoji?

    Odgovoreno: 13. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Zavisi od kog dana ciklusa pijete primolut n, ponovite test za trudnocu ako vam kasni menstruacija, inace primolut n nije pozeljan u trudnoci.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #114982