Imam 13 godina i svaki dan na gacicama imam nesto belo lepljivo vec duze vreme rekli ste mi da to nije normalno a ja se plasim da odem kod doktora. . . Od cega mi se to pojavljuje, zasto?

    Odgovoreno: 13. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno je posledica upale, posebno sto si u periodu pobertetu, nije strasno, javi se ginekologu, privremeno cesto se peri i napravi kupku u odnosu od pola kasikice soba bikarbone na litar vode, i ispiraj se time vise puta dnevno.