Pozdrav, molim za pomoc. Moj problem, glasi ovako. Primetila sam belicast sekret redak bez mirisa i pred pms 3 dana svrab. Koristila veg 4 komada kanterion, isto nevredi, koristila fito vag 4 komada, isto nije pomoglo. Otisla na pragled. Otisla kod doktorice i prepisala mi je vag orgavil, veg lomexyin. To sam iskoristila, i pojavio mi se jako sirast sekret bez mirisa. Svrab vise nisam dobijala. Javim joj se opet na pregled odmah videvsi da nije dobro, pregledala me je, i prepisala mi poligynax vaginalete. Iskoristim i taj poliginax (imala sex zadnji dan, bez zastote) stalni partner. Sekret se vrati u stanje kao na pocetku terapije, belicast redak bez mirisa i bez svraba. Ne boli me nista, ne pece me nista ali me nervira sto su mi gacice brzo prljave i mokre. Kupim na slobodno kansen 3 vag, iskoristim ih, ali nema promene. Sta bi meni i mom partneru vi iz svega ovoga utiska dali, prepisali. . . U dom zdravlja kad odem na pregled, svaki put drugi dr radi, menaju se jako cesto. . . . Zene su nezadovoljne. A privatno kod ove moje doktorice. . . . Nemam za sada para. I zato trazim vasu pomoc. I ako treba i partner da se leci uz mene, kazite kako, prihvatam svaki savet. Molim za pomoc, odgovor, unapred zahvalana.

    Odgovoreno: 13. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , tako cete dobiti pravu dijagnozu i pravu terapijun.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com