Danas su mi nasli, kako su lekari to rekli, nesto na materici i receno mi je da sigurno nije miom a sa sigurnoscu jos ne znaju sta je. Jedina informacija koju su mi dali da je to nesto ''3+'' i da misle da ce biti dovoljno samo ukloniti matericu. Zanima me o cemu otprilike moze da se radi i koliki je rizik operacije na kojoj se uklanja materica? Nadam se brzom odgovoru unapred, hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ne znaju sta je, zaista neznam ni ja, jer ne mogu da tumacem njihov nalaz, inace operacija hyterectomia (uklanje materice) nije rizicna operacija.