Povodom mog pitanja broj 114887, mozete li mi potvrditi da sigurno trudnoce nema ako je beta 2, 04? Da ponovim da sam sumnjiv odnos imala 24. Januara, a betu sam uradila 8. Arila. U medjuvremenu sam imala dve menstruacije, ali sam se uplasila da nisu one lazne, jer su mi menstruacije generalno u poslednjih godinu dana krace nego inace, pa jos uvek ne mogu da se naviknem na to. Izvinjavam se na ovom dodatnom pitanju.

    Odgovoreno: 11. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste imali 2 menstruacije,. Ne moguce da budu obe lazne, drugo ne moze da bude bhcg lazan posle 2 menstruacije (inace bhcg jako pricizan test) .