Postovani, danas sam bila kod ginekologa na pregled i radjen mi je uz ako mozete da mi protumacite rezultate dg: smg, uterus avf-4 4. 8 i 3. 8 i 4. 2cm, lmumgene grodje /0. 66/2, desni ov: 2. 4 i2. 3 cm, levi ov: 2. 6 i 2. 8cm. Inace zadnja menstruacija mi je bila 30. 03. 13. A poslednji odnos sa partnerom 05. 01. 13, i taj dan sam dobila menstruaciju posle dva sata od odnosa. U februaru sam dobila 02. 02, u martu 04. 03, i opet u martu 30. 03. , plasila sam se trudnoce i da li postoji mogucnost da sam trudna, da li bi se na ultrazvuku videla trudnoca? Izvinite na opsirnosti i hvala vam unapred.

    Odgovoreno: 11. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Vas uz nalaz uredan, inace je rano da se uz utvrdi trudnoca. Posto ste spomenuli da ste dobili menstruaciju u januaru i februaru, i u martu, a od 05. 01. Niste imali odnose, onda niste trudni.