Postovani, ostala sam trudna 22. Novembra 2012. God. Prvi put, imam 19 god. Medjutim kada sam otisla na pregled moj dr. Mi je savetovao abortus jer sam imala pojacan sekret specificnog mirisa i rekao je da to moze da utice na plod i trudnoca je okoncana 25. Januara 2013. I dobila sam terapiju palitrex i methylergometrin kapi i na kontroli za 7 dana je sve bilo ok. Nakon abortusa krvarila sam obilno 18 dana, opet sam otisla kod dr. Otvorio je grlic materice i izvrsio kiretazu 11. 02. 2013. Nakon koje sam manje krvarila i imala kao terapiju bactrim i methylergometrin kapi. Medjutim, ja od tada, dakle skoro 2 meseca, nisam prestala da krvarim, tj. To nije krv vec neka tecnost koja je svetlo braon boje i nije obilna. Moj dr. Mi je rekao da pijem methylergometrin kapi dok ne stane ali ja bih vas molila da mi date vas savet, zbog cega imam tu tecnost koja ne prestaje da izlazi 2 meseca i sta da uradim? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 11. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Neznam da li ste pili methylergometrin po 25 kapi 3x na dan, inace vam savetujem da se javite ponovo vaseg ginekologo radi detaljnije kontrole, jer je proslo vise od 6 nedelje a niste dobili pravu menstruaciju.