Postovani, kasni mi 3 dana. . Juce sam uradila test za trudnocu bio je pozitivan i jutros isto pozitivan. . . Da li mogu da budem sigurna da je to pouzdano? Rizican odnos smo imali 23. 03. 2013. . . I zanima me da li je potrebnop da koristim nesto od lekova dok ne odem kod ginekologa posto trenutno nisam u prilici da odem na pregled? Hvala. . .

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test za trudnocu pozitivan, onda ste trudni, savetujem vam da se ipak javite ginekologu da vas preleda i dam vam prepise adekvatnu terapiju.