Sa verenikom pokusavam da ostanem trudna vec nekih 7, 8 meseci i nista. Ja imam neredovne menstruacije, nemam ih svaki mesec, ponekad mi kasni i mesec, mesec ipo. Da li snama nesto nije u redu ili je normalno da parovi pokusavaju mesecima da dobiju dete, da bi uspeli?

    Odgovoreno: 10. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da posetite ginekologa da vam uradi ginekoloski, uz i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, i spermogram vaseg verenika.