Postovanje! Radila sam test za trudnocu sa babyrapid plocicom. Nanela sam urin na oznaceno mesto, a zatim je cela traka pocela postepeno da se boji od pocetka do vrha svetlocrvenom bojom, da bi posle nekoliko sec ta boja nestala i pojavila se samo jasna crvena kontrolna linija, dok se test linija nije uopste pojavila. Posto sam prvi put koristila babyrapid, interesuje me da je normalno da se prvo oboji cela traka, a zatim ta boja nestane i da li su mi onda rezultati negativni, jer nije bilo test linije? Molim vas da mi pomognete! Hvala!

    Odgovoreno: 09. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Da normalno je da cela traka bude cervena, zatim da se pojavi linija kontrole, zatim druga linja ako ste trudni, u vasem slucaju posto se pojavila samo kontrolna linja, onda niste trudni.