Oko mesec dana mozda vise imam kao neke bubuljice na levoj usmini koja mi je i veca od desne. Jedno vreme su tu, pa nestanu. Da li je to od trenja sa donjim vesom ili je nesto drugo u pitanju? Hvala unapred.

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.

Komentari na pitanje: #114769

    • Dr Rami Aburas 15. 04. 2013.

      Ne, ne moze da se uradi ako niste imali seksualne odnose, ali mozete sda se javitie ginekologu da vam uzme bris sa spolja samo.

    • Da li taj nalaz moze da uradi iako jos nisam stupila u seksualne odnose?