Postovani, trudna sam 4. 5 nedelje, ginekolog mi je pre par dana ultrazvucnim pregledom rekao da je mesak nepravilnog oblika. Molim vas da mi kazete sta to znaci? Kako ce to uticati na plod? Da li postoji opasnost od spontanog pobacaja? Da li se moze trudnoca odvijati bez problema

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da secekate jos 3- 4 nedelje pa ce se videti realnije i bolje uz slika, za to vreme zomolite vaseg ginekolog da vas pregleda i da proceni da li vam treba terapija za odrzavanje trudnoce.