Postovani! Izvinite za nepravilnosti u pisanjem ali mislim da ce te da razumete moje pitanje. Ja imam problem sa prolaktin. Referentnim vrednosti su 37 normalni za zeni a kod meni je 82. Doktor mi je dao terapija sa dostinex ali za vreme primanja terapija ja nisam jos dobila menstruacija. Sta mislite dali je to pravilna terapija? Ja pijem po 2 tableti nedelno, 1 tableta na dan, pola u jutrom pola u vecer. Sta vi mislite za doziranjem i za celi proces lecenja. Puno hvala. Pozdrav iz makedonija

    Odgovoreno: 08. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Dostinex tablete proizvodi italija kod nas ih nema. U principu oni nece delovati negativno u smislu da sprece menstruaciju, razlicite su prakse u terapiji. Vas doktor treba da vam odredi dozu.