Pozdrav pre par dana sam popila tabletu za dan posle zbog pucanja kondoma ali se to desilo na samom pocetku odnosa tako da sam uradila i test danas i bio je negativan. . . Za par dana idem na godisnji odmor i trebala bih da dobijem menstruaciju, pa me zanima zbog velike kolicine unesenih hormona da li mogu da koristim pilule za odlaganje menstruacije i koje pilule bi ste mi preporucili? Inace imam 24 godine, redovnu menstruaciju i normalnu kolicinu hormona. . . Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 06. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Posle upotrebae tableta za dan posle, desava se da se poremeti hormonski status, ne bi vam preporucio da uzimate bilo koju hormonsku terapiju za odlaganje menstruacije.