Postovani, na deli vagine koji se zove labium major (pretpostavljam) pojavila mi se tvrda kuglca, velicine graska. Potom je krenula da natice i posle dva dana je pukla, izaslo je puno gnoja. Otisla sam na pregled i ginekolog mi je rekao da je to urasla dlaka, da pustim i kroz mesec dva bi trebalo da izadje. Ako ne izadje da za dva meseca odem da mi se to secne i da je tako izvade. Na kon dva meseca otisla sam kod drugog ginekologa i zena mi je rekla da to nije urasla dlaka nego neko zovac koji sam povredila prilikom depilacije. Medjutim ja i alje imam tu kuglicu, tvrda je, ne nestaje. Pre dva dana odmah do nje mi se pojavila jos jedna, koja je isto tako natekla i izaslo je takodje puno gnoja, ona nije tvrda kao prca, ali mi i dalje izlazi gnoj iz nje. Interesuje me sta bi to moglo da bude. Unapred zahvalna. .

    Odgovoreno: 05. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim, vaginalnim i bris sa velikih usana, najverovatnije da vam je to posledica upale grlica materice, ova kuglica moze da bude i bartholini zlezda.