Postovani dr, u 18. Sam nedelji svoje prve trudnoce i danas tokom dana osecam pritisak u predelu ja bih rekla kosti kuka. Zabrinuta sam i jer mi je receno da nosim bebu nisko, pa ne znam da li je ovaj pritisak uobicajen. Bila sam na uz pre dva dana tad je sve bilo ok.

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da se javite vasim ginekologu da vas pregleda i da proveri da li imate kontracije, ako ih imate da vem prepise adekvatnu terapiju.