Da li postoji mogucnost za zacece ako je konstantan problem ne pucanja folikula. Tri meseca ogametrila, pauza mesec dana, jedan mesec jasmin tableta, hormoni svi uredu, hlamidiju nemamo niti ureaplasma urealyticum ni mycoplasma hominis, sta god to bilo: -) i dalje stoje tri folikula po jajniku od 9, 10 i 15 mm, nisam sigurna da li su vrednosti potpuno tacne ali priblizno. Kontrole obavljam iskljucivo 5-6 dana ciklusa. Da li sa tim problemom mogu da ostanem u drugom stanju ili nemam nikakve sanse ako to ne izlecim?

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Cim imate rezistentan folikul onda nije sve uredu sa hormonima, tesko mozete da ostanete trudni, zato vam savetujem da uradite hormonski status.