Juce mi se pojavilo nesto tvrdo ispod koze (na spoljasnjim usnama vagine) danas je puklo, takav osecaj imam, sad kao da raste, modro je-ljubicasto. Ujutru bih trebala na pregled, ali ne znam kako to ide u drzavnoj bolnoci, uputi i to? Inace, mlada sam, 17 godina, seksualno aktivna. Molim vas za sto brz odgovor, uplasena sam mnogo. Nikada nisam imala nikakvu bolst povezanu sa polnim oraganima, pusac sam, pijem ponekad, s vremena na vreme konzumiram marihuanu i tzv speed.

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ne morate u bolnicu, mozete slobodno kad ginekologa u vasim dom zdravlja da vas pregleda, i da vam uradi kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.