Postovani moj problem je sledeci, vec treci put u poslednjih godinu dana mi izostaje menstruacija. Imam sve simptome kad je vreme ciklusu ali krvarenje izostaje. Samo prljavi braon sekret kao pri kraju menstruacije. Moj ginekolog kaze da je sve u redu a ja nesto nisam sigurna. Koje prglede da trazim? I sta to moze biti?

    Odgovoreno: 04. 04. 2013.
    • Poštovani,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dana ciklusa) , i uz pregled da proverite da li imate cisticne jajnike.