Cenjeni doktore, imam glivicnu upalu rodnice zbog antibiotika. Medjutim imala sam odnose (sa kondomom) i tokom odnosa me je jako pecalo, pretpostavljam zbog ove upale, jako me pece dok mokrim. Ne znam sta da radim. Takodje, ovo mi se i pre desavalo nekoliko puta, ne cesto. Peckanje prodje nakon dan dva, ali ne znam razlog. Jako me pece dok mokrim, jedva izdrzavam. Uvek imam zasticen odnos sa kondomom sa jednim partnerom. Nemam problem sa sekretom. Hvala!

    Odgovoreno: 02. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled zajedno sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti.