Poštovani, imam pitanje za vas. U srijedu (3. 4.) sam naručena na cervikalne briseve. Menstruaciju sam dobila 27. 3. Točnije prije 5 dana za sada mi je gotova nemam krv više nego mi tu i tamo iscuri smeđkasta slus što ide poslije menstruacije. Da li mogu da idem u srijedu na cervikalne briseve ili trebam odgoditi za drugi put? Hvala, pozdrav

    Odgovoreno: 02. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Isperite se u utorak vaginalno, zatim mozete u sredu da idete da vam uzmu cervikalni bris (savatujem vam da uradite uz kolposkopski pregled) .