Dobar dan, molim vas za vase misljenje. Ulazim u cetvrti mesec trudoce, jutros je doslo do krvarenja. Obratila sam se doktoru, na ultrazvuku je sve u redu sa trudnocom, doktor mi nije dao nikakvu terapiju, vec je rekao samo mirovanje. Moram da napomenem da mi je ovo druga trudnoca, u prvoj nisam imala ovakav problem. Molim vas da mi odgovorite na mail jer sam jako uplasena strah me je da ne dodje do pobacaja zbog greske doktora. Hvala unapred jelena velickovic

    Odgovoreno: 02. 04. 2013.
    • Poštovana,
      Ako niste sigurni u vaseg ginekologa, savetujem vam da se obratite drugom lekaru da vas pregleda i da proveri da li imate kontracije.