Poštovani, suprug i ja pokusavamo vec duze vrijeme (godinu dana) imati bebu i nikako!! Naime, odkako sam se prestala čuvati, takodjer i menstruacija mi nije redovna! Ima li kakav lijek ili nesto sto bi nam moglo pomoci kako bi ostala trudna??? Hvala, unaprijed!: ( (

    Odgovoreno: 31. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Cim imate redovan sekualni odnose bez zastite godinu dana a nema trudnoce, onda se smatra da ima problem koji treba ispitati, zato vam savetujem sledece: 1- spermogram sa spermokulturom suproga 2-da uradite kompletan ginekoliski pregled (ginekoloski pregled, uz, kolposkopija sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, hormonski status) .