Poštovani imam jedno pitanje. Imala sam odnos sa partnerom u vreme lodnih dana pa sam dan dva nakon toga koristila lomexin i deflucan zbog candide, ali vi ste mi odgovorili da je začeće moguće uprkos toj terapiji. Kada bih mogla da radim test za utvrdjivanje trudnoće, ciklus je počeo 2 marta, a dobijam nekada na 28 nekada na 29 a nekad mi predje i 30 dana? Već nedelju dana imam neke čudne simptome, naduvena sam i probada me donji stomak, imam konstantnu temperaturu 37, i još neke simptome, jutros sam radila test i bio je negativan. Dali sam ga uradila rano, i kada bih trebala da ponovim test? Hvala

    Odgovoreno: 30. 03. 2013.
    • Poštovana,
      Ponovite test u ponedeljak, ako je negativan, niste trudni, onda uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, proverite da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com