Postovani, molila bih vas da mi objasnite ph nalaz. . 8 marta mi je radjena kiretaza zbog dugotrajnog krvarenja. Danas sam dobila nalaz pa bih vas molila da mi objasnite sta znaci. Uputna dijagnoza: metrorrhagia prolongata ph: phasis proliferationis endometrii. Endocervicitis chronica exacerbata.

    Odgovoreno: 29. 03. 2013.

Komentari na pitanje: #114319

    • Molim Vas da mi objasnite urađenu biopsuju endometrijuma. Mikroskopski nalaz: U dobijenom materijalu prisutna je krv i fragmenti endometrijuma u proliferativnoj fazi. Patohistoliška dijagnoza phasis proliferativa endometrii. Inače imam miom na zadnjem zidu materice u fundusu desno. Hvala unapred.

    • Molim vas da mi pojasnite sta znaci Cystitis chronica exarcebata. Ovu dijagnozu je dobio moj otac posle citoskopije mok.besike.. Unapred hvala...